Virtuální sídlo společnosti v centru Ostravy.

Určitě víte, že jakmile si založíte živnostenský list nebo svou vlastní firmu je za potřebí uvést adresu neboli sídlo firmy. Vaše podnikáni je převážně on-line a pro administrativu nepotřebujete plnohodnotnou kancelář kam by jste přijímali klienty ? Jak ale předejít poplatkům za energie v kanceláři, ve které by jste trávili třeba jen hodinu týdně ?

pracovní porada

Pokud odmítáte platit za prostor, který nevyužijete dovolujeme si Vám nabídnout možnost virtuálního sídla společnosti.

Jaké výhody z toho budete mít ? Na uvedené adrese Vám vždy budeme přebírat poštu včetně doporučených dopisů a zásilek od kurýrních společností. Zajistíme kompletní obsluhu Vaší emailové notifikace do 24 hodin od jejího přijetí. Nabízíme i přístup do konferenčních místností v Česku ale i v Polsku. To všechno bez limitů a dalších doplatků.

Důvod proč využít tuto službu si jistě najde každý sám. Ten nejvíce nejvíce užívaný je skutečnost, že mnozí podnikatelé nechtějí uvádět svou adresu bydliště. Je to zcela pochopitelné. Soukromí je velmi důležitá a mnohdy podceňovaná věc.

podnikatel

Jaké další benefity můžete s námi získat ? Kromě těch shora uvedených Vám můžeme garantovat, že adresa Vašeho podnikání bude ve velice lukrativní části středu města takže pokud bydlíte poblíž Ostravy, máte vyhráno! S námi si můžete dovolit uvádět jako sídlo společnosti Ostrava Kancelar29

Představa velkého města udělá Vaše podnikání důvěryhodnější. Mnozí lidé ze všeho nejdříve vyhledají sídlo společnosti ve snaze nenaletět podvodům. Ano, bohužel se najdou i tací, kteří neberou své podnikání tak vážně a raději se stanou podvodníky. Tato příležitost je ale určena pro ty z Vás, kteří věří ve svůj úspěch a nechtějí mít další zbytečné měsíční náklady na provoz kanceláře, včetně její obsluhy.

Měsíční poplatek je zcela minimální. Možnost využít naše služby má tak opravdu každý.