Kvalitní oblečení Kari Traa, pro každý tvar dámského těla

Kdo a co je vlastně Kari Traa?

Prvně si řekneme, kdo to je.

Kari Traaová je světoznámá akrobatická lyžařka z Norska. Na Zimních olympijských hrách v roce 1998 vyhrála bronzovou medaili v jízdě v boulích, v roce 2002 vyhrála v tom samém zlatou medaili a v roce 2006 vyhrála opět v té samé disciplíně stříbrnou medaili. Co se týče mistrovství světa v akrobatickém lyžování, tak v roce 2001 vyhrála zlatou medaili v jízdě v boulích a v paralelní jízdě v boulích, to samé se uskutečnilo v roce 2003. V roce 1999 měla stříbrnou medaili opět z předchozích dvou disciplín. A v roce 2002 získala stříbrnou medaili z paralelní jízdy v boulích.

kari traa

A teď, co Kari Traa je.

Kari Traa je tedy norská značka. Nese jméno po výše zmiňované norské olympioničce. K překvapení je její ambasadorkou Eva Samková, naše snowboardistka, která je olympijskou vítězkou ve snowboardcrossu z roku 2014. Tato značka vyrábí především sportovní oblečení pro ženy, které mají jakýkoliv tvar těla a chtějí pohodlí. Od této značky seženete nejen trička, legíny, mikiny, čepice, ale také rukavice nebo ponožky.

kari traa

Když se podíváme například na ponožky a jejich design, jsou velmi originální a na mnoha z nich najdete sněhové vločky. Legíny mají růžné barvy. Od jednobarevných, až po zajímavě batikované legíny. Cena těchto legín se pohybuje kolem 2 000 Kč. Trika a mikiny mají taktéž zimní i obyčejné vzory a jejich cena se pohybuje cca od 1 000 Kč do 3 000 Kč. Čepice mají jednoduchý design, většinou jsou jednobarevné s logem a jejich cena je přibližně 699 Kč, ale najdete tam i designovou čepici s již zmiňovanými sněhovými vločkami. Pokud tedy sháníte kvalitní, pevné a designové zimní oblečení, neztrácejte čas a vyberte si z mnoha kousků, které vás zajisté uchvátí. Určitě vás nějaký doplněk nebo samotné oblečení zaujme a vy si budete moci užít krásné zimní chvíle.