Jak z domu udělat domov „za pár šupů“?

Základem je kombinace barev. „Každý pes, jiná ves“ prostě nefungovalo, nefunguje a fungovat nebude. Vsaďte na jednoduchost, méně je více. Nábytek čtyř různých odstínů v jedné místnosti působí rušivě, navíc vybrat k takto variabilním tónům bytové doplňky nebude jednoduché. V dnešní době je moderní dřevo arktické barvy, šedá, černá a bílá. Zvolíte-li jednu nebo dvě tyto barvy, nic nepokazíte.
pohovka s doplňky
Klidně můžete ušetřit na barvách na stěny. Odzvonilo jásavým, křiklavý odstínům, bílé stěny se opět vrací do módy. Pokud vám tato barva přijde příliš sterilní, zvolte například jemný kávový odstín. Pamatujte, že to u vás doma nemusí vypadat jako v cirkuse.
Nepřeplácané stěny můžete prakticky a stylově využít. Nakupte si rámečky na fotografie a na určitém místě v domě pověste připomínky vašich nádherných momentů.
rostlina v obýváku
Velmi moderně působí také nalepovací tapety na zeď. Můžete si vybrat z různých variant textů, citátů, symbolů či obrázků (pro děti). Některé firmy vám dokonce vyrobí tapety na zakázku. To, co máte na stěnách, bude odrážet vaši osobnost a dotvářet váš domov. 
Pokud máte děti, nestyďte se za jejich výtvory a rovněž jim dopřejte výsostné místo. Vyhraďte tři, čtyři rámečky na jejich obrázky, obrázky pravidelně obměňujte.
Podlahy udělají své. V dnešní době jsou velmi moderní plovoucí podlahy, popř. dlažba, to vše v kombinaci s kusovými koberci. Koberce přes celou místnost vycházejí z módy, navíc strávíte celý víkend jejich stříháním kolem zásuvek. Zajděte do obchodu a nakupte kusové koberce a koberečky, příjemně barevně kontrastující s ostatními barvami v místnosti. Nebojte se trochu odvázat.
Knihy! Vzorně vyrovnané knihy na viditelném místě mají něco do sebe. Je škoda je zavírat do skříní, nechte je vyniknout. Každý návštěvník na ně jistě upře svůj zrak, navíc se vám otevřou dveře k různým konverzačním tématům.
S květinami to nepřehánějte, ovšem nějaké si domů určitě pořiďte. Nejste-li zrovna nadaný „zahradník“, vsaďte na kaktusy. Pár živých rostlin odrážející váš vkus vaši domácnost oživí.
tulipány v domě

Hodně záleží na maličkostech. Určitě si někam pověste pečlivě vybrané hodiny, nezapomeňte občas na nějakou tu svíčku, polštářek nebo praktický dekorativní košík. Ale pozor, nepřehánějte! Dneska frčí minimalismus, přeplácaný dům je nepraktický a nemoderní.
To nejdůležitější na konec. Domov dělají lidé, ne věci.