Významný oděv pro jedinečnou příležitost, která se možná už nikdy nebude opakovat

Často se říká, že si vybíráme svatební šaty jenom jednou za život. Kolikrát se nakonec budete vdávat, na tom už v podstatě nezáleží, ale pokaždé jde o výjimečnou událost a vybíráme oděv, jako kdyby to bylo poprvé. A ještě více si dáváme záležet, pokud to opravdu poprvé je, protože to může být jen jednou za život.

krátké svatební šat

Jste propagátorka netradičních oděvů? Nebo jen máte ráda nevšední a originální věci? Chcete na své svatbě zazářit, překvapit a pořídit si oblečení svých snů? Krátké svatební šaty jsou hitem posledních několika sezón. S nimi rozhodně překvapíte, ale také zazáříte, každý bude obdivovat krásu šatů a spanilost nevěsty čili vaší osoby.

  • Na výběr je z mnohých druhů. Delší, s vlečkou, na ramínka, s tlustějšími ramínky, s volným střihem, delší sukní, hladké nebo s bohatou sukní. Vybírejte podle svého vkusu.
  • Najdou se zde samozřejmě také odlišné velikosti pro případy, že jste buďto úplně štíhlounká nebo trochu při těle. Drobné nedostatky samozřejmě umíme zakrýt a to decentně a velice vkusně. Naopak vyzdvihneme to, co je na vás přitažlivé, každý oděv to umí, jen si musíte správně vybrat, a proto jsou rozhodně krátké svatební šaty vhodnou volbou. Pokud jste navíc vysoká a dáte na obdiv své dlouhé svůdné nohy, pak budete vypadat velice žensky, půvabně a oslníte všechny svatebčany.

krátké šaty

Uživíte si volnější střihy a příjemné materiály

Krátkou verzi můžete mít klidně i na obřad. Hodí se pro slavnostní příležitosti, přímo na svatbu, ale také například při druhém převlíkání. Mnoho žen si již v dnešní době pořizuje dva typy tohoto oděvu. Jedny na obřad a následný oběd, kdy je celá událost ještě stále oficiální, a druhé na později, aby se nevěsta například z velkého a neforemného typu mohla převléci do něčeho pohodlnějšího, právě například do typu, který má střih nad nebo těsně pod kolena. V takovémto oděvu už se cítíte lépe, avšak stále vypadáte úžasně, nádherně a skvostně jako nevěsta. Po celý den můžete být v bílém a vždy bude znát, čí je to den.