Sháníme peníze

Ono není pro náš krátký článeček až tak důležité, nač jsou ty peníze potřeba. My se budeme zabývat spíše tím, kde penízky „splašit“. A těch možností je několik. Ovšem jen jedna z nich vede k rychlému úspěchu. My se však nejprve podíváme na ty cestičky, které k němu vést nemusí.

Jistě se shodneme v tom, že výhra v loterii je cesta sice pohodlná a rychlá, ale jaksi ne vždy vyjde. Dalo by se říci, že nevyjde nikdy. Peníze nám naopak ubývají, protože sázky jsou častější a zvyšuje se jejich počet. Ovšem tudy cesta skutečně nevede.

bankovky

Nezbývá tedy jiného východiště než si požadovanou částku vypůjčit. Jenže zde je jaksi jádro pudla. Od koho?

Jako první přijdou do úvahy příbuzní. Jako další kamarádi a známí. Nu, zkusit se to může, ale šancí moc není. Takovou částku, jako člověk potřebuje, buďto skutečně nemají pohromadě, anebo mají a nestydatě to zatajili. Ostatně, není se co divit, půjčily byste někomu jen tak na čestné slovo takové peníze vy? Myslím, že ani omylem. Takže nezbývá než banka. Nu, to bude asi ta pravá cesta. Potíž je v tom, že většina bankovních domů vás obere už při podání žádosti. No nedivte se, úředníci kolem toho mají práci, že ano a tu musí někdo zaplatit. To že se banka nakrmí při úrocích a poplatcích je nějak zapomenuto.

alt=“prázdné ? kapsy“ data-rich-file-id=“171422″ src=“https://flexit.cz/wp-content/uploads/pockets-1439412_640.jpg“>

Dále bude chtít banka všelijaká potvrzení, čímž se proces prodlužuje, a právě na nich může také ztroskotat. Bance se totiž nemusí pozdávat váš příjem a tím jste u ní skončili. A nejen u té jedné, ale u všech.

Situace však může být zlá, nikoli však zoufalá. Je zde totiž ještě americká hypotéka bez dokládání příjmů. Tato půjčka je jednoduchá a rychlá. A nikdo vás nebude škubat jen za to, že si o peníze požádáte. Skutečně se zde neplatí jen za žádost. Ostatně, pokud nevěříte, a peníze skutečně nutně potřebujete, tak si to klidně zkuste. Nic vás to stát nebude. Nuže, klikněte na odkaz a uvidíte.