Obal na mobil ve tvaru knížky stále vede

V knížkovém pouzdru bývá uvnitř gelová vložka

Dáte-li přednost knížkovému pouzdru na mobil, ve většině případů (ale ne ve všech – to si ověřte) bývá uvnitř na zadní straně připevněna gelová (někdy nesprávně uváděná jako silikonová) vložka ve tvaru mělké vaničky. Do ní telefon zapadne, tedy platí to pro pouzdra neuniverzální, určená přímo pro daný typ mobilu, a tím pádem je ihned chráněn z boku i zezadu. Zabezpečení přední strany zajistí otevírací přední desky.

obal na mobil

Uvnitř knížkového pouzdra je přístroj v maximálním bezpečí, tedy pouze tehdy, nevypadne-li nám při manipulaci s předními deskami z ruky. To je snad jediná problematická vlastnost tohoto řešení, kdy se telefon hůře drží v ruce a může z ní vypadnout. Jinak nelze knížkám nic vytknout. Posuďte sami:

Je překrásné – žádné jiné pouzdro se elegancí nevyrovná právě knížce, je to precizně dílensky zpracovaný výrobek z eko-kůže, velmi prodyšného a trvanlivého materiálu, který ve všech barevných odstínech vypadá k světu. Můžete s klidem vzít mobil do společnosti a nebudete se za něj stydět, jak tomu častokrát bývá u některých gelových obalů.

Je levné – vzhledem k nízké ceně obalu na mobil Huawei Modnimobil.cz si můžete dovolit pořídit jich více v různých barvách a střídat je podle příležitosti, aniž by vám to nějak zatížilo rodinný či individuální rozpočet.

tři telefony

Při šetrném zacházení dlouho vydrží – knížkové obaly se dobře udržují v čistotě běžnými saponáty, nejlépe však obyčejným mýdlem nebo roztokem mýdlové vody s jedlou sodou.

Vytvoříte z něj stojánek – chcete sledovat nějaký film nebo mapový podklad při navigaci v autě? Není problém obal složit do tvaru podpíracího stojánku, aniž byste jej museli držet neustále v ruce.

Dovnitř zastrčíte tužku a papírové útržky – to se může hodit, když se mobil v nevhodnou chvíli vybije a nemáte zrovna při ruce powerbanku. Tužka a papír je navíc stále to nejspolehlivější „záznamové zařízení“, které v dnešní digitalizované době existuje.