Když se nic nečekaného nevyvrbí, je to fajn

Ať je to milované vozidlo, nebo spolehlivá motorka, vždycky potřebuje Vaši neutuchající péči. Pravidelné kontroly technického stavu je prevencí před nečekanými nepříjemnostmi. To ví každý. Právě proto byste měli tuto důležitou zásadu precizně dodržovat i Vy.
motorkář na silnici.jpg
Je to jako zlý sen.
Nejede!
Ona nejede!
Ano, zastavila se a její melodické předení motoru bylo náhle přerušeno!
Zůstali jstestát někde v poli a rvete si vlasy, že jste se na ten rozvodový řetěz měli přece jen pečlivěji podívat? Už delší dobu jste slýchávali nezvyklý zvuk při jízdě. Možná jste se i podívali, čím to může být způsobeno, a možná jste se i poradili s kamarádem z klubu motorkářů. Ale nechali jste to být, protože jste nic závažného nezaregistrovali. A ono je to tu, viďte? Kolik máte naježděno na inkriminovaný rozvodový řetěz? Dost, viďte? A víte, že nic není věčné, že jo? No, právě proto teď stojíte v poli, nikde ani živáčka. Snad máte nabitý mobil, abyste mohli přivolat pomoc. Možná bude ve Vašem případě odtahová služba nejlepším řešením, než abyste volali kamarádovi ve zbrani. Inu to je tak, když se něco podcení. Takže nic. Ani mobil nemá potřebnou šťávu. Můžete se vztekat jakkoliv chcete. Můžete si i nadávat. Nebo můžete nadávat na nekvalitní produkty. Nic Vám nepomůže. Jen oči pro pláč a kýbl pro nervy.
Máte orosené čelo? Jste celí propocení? Co se děje? Nebojte, právě jste se probudili ze zlého snu.
kolo suzuki.jpg
To byl ale hrozný sen, viďte?
Tady vidíte, že i ve snu se Vám zdají takové nepříjemnosti spojené s rozvodovým řetězem na Vaší motorce! A to je znamení, víte to? Budík na nabitém mobilu zazvoní teprve za hodinu. Co to tedy pro Vás znamená? Sen Vás zachránil před nečekanými nepříjemnostmi na plánovaných cestách! Zkontrolujte rozvodový řetěz, nebo ho raději rovnou hned vyměňte a teprve pak se vydejte vstříc svobodnému dobrodružství se svým spolehlivým strojem!