Erotická masáž vám může nabít baterky

Bezkontaktní doručování zboží, bezkontaktní karty, bezkontaktní nákupy, rozestupy v obchodech, bezkontaktní podávání jídel v restauracích, desinfekce, roušky – to vše rozhodně nepřispívá k dobré pohodě. Tělesný kontakt, blízkost, dotek, to jsou totiž jevy naprosto přirozené, každá živá duše si to hluboce uvědomuje, a osamělost je jedním z nejhorších projevů v životě, s nimiž se můžeme setkat.

Erotické masáže mají hlubší význam

Všude samé bezkontaktní záležitosti, i pouhé placení bezkontaktní kartou nás odcizuje, v jistém slova smyslu má peněžní hotovost svůj význam, neboť ji podáváme do rukou a předáváme spolu s penězi i naši energii. Ano, jde tu o energii, každá živá bytost ji vyzařuje, a kdo o tom pochybuje, lze to i vědecky dokázat na základě měřicích přístrojů. Energie oživuje hmotu, naše tělo, a proto jsou dnes v oblibě erotické masáže. Samozřejmě, že erotika zde hraje významnou roli, ale její součástí je tělesná blízkost, příjemné pocity z působení energie druhého člověka.

lap dance

Proto nás kontakt s masérkou, je-li upřímná, příjemně naladěná, sebevědomá a spokojená, doslova nabíjí, a odnášíme si z erotického salónu plno dojmů, příjemných pocitů a pohody. Zde je také odpověď na otázku, proč nás dokonale neuspokojí sex s nafukovací náhražkou, či umělou vagínou, ty zkrátka žádnou energii nevydávají.

nahá žena

Nemusí však jít přímo o sexuální (pohlavní styk), abychom byli spokojení, a užili si rozkoš z tělesné blízkosti. Ta je obzvlášť silná u techniky body-to-body. Máme ovšem více možností, volit lze i jiné způsoby rozkoše, každému vyhovuje něco jiného, a třeba vás osloví masáž prostaty, či penisu, svůdný tanec na klíně (lap dance), laskání a mazlení s dívčími chodidly (footjob), přikládání lávových kamenů, a samozřejmě lze objednat procedury pro milenecké páry, či pro ženy. Větší procento klientů sice tvoří muži, ale ženy zas mají lepší intuici, bývají citlivější, a obvykle si více erotickou masáž dokážou užít.