Potraviny, které škodí vaší erekci


Erektilní dysfunkci můžeme definovat jako poruchy erekce. Je to stav, kdy náš penis a naše erekce nefungují správně. Při tomto problému není muž schopen erekce dosáhnout, nebo si ji udržet. A to je samozřejmě něco, co velmi negativně ovlivňuje psychiku mužů, jejich zdraví a jejich partnerský vztah i sexuální život. Věděli jste ale, že problémy s erekcí můžou být způsobeny tím, co každý den děláme? Konkrétně tím, co jíme. Samozřejmě, příčin erektilních dysfunkcí může být mnoho, ale právě naše stravování může být jedním z faktorů, který ji způsobuje. Kterým potravinám bychom se měli vyhýbat, pokud chceme zajistit správnou funkci naší erekce?

slanina

Živočišné tuky

K tomu, aby nastala u muže správná erekce, je třeba mít zdravé srdce a zdravý cévní systém. Pokud budete nadměrně konzumovat živočišné tuky, může dojít k zúžení vašich cév a jejich ucpávání. Zúženými cévami hůře proudí krev a tím je nedostatečně zásoben i cévní systém ve vašem penisu, což může vést k poruchám erekce.

Smažená jídla

Smažení není zrovna ten nejzdravější způsob, jak připravovat jídlo. Vlastně je to jeden z těch nejvíce škodlivých. Smažená jídla jsou tučná, a povětšinou obsahují živočišné tuky, pokud smažíme například na másle nebo sádle. Takové tuky mají nepříznivý dopad na naše srdce a opět na náš cévní systém.

Plnotučné mléčné výrobky

Mléčné výrobky jsou sice zdravé, ale pokud si chcete udržet štíhlou https://www.slimming.cz/nutrabona/ linii a zdravou erekci, jsou pro vás lepší mléčné výrobky s menším obsahem tuku. Proto volte raději polotučné potraviny a vyhýbejte se tučným jogurtům, a hlavně tučným sýrům, které mohou mít až 80 % tuku.

sýr

Příliš soli

Nadměrné solení není dobré pro vaše zdraví. Konkrétně může způsobovat třeba vysoký krevní tlak nebo další onemocnění srdce. A právě onemocnění srdce je rizikovým faktorem pro erektilní dysfunkci. Dlouhodobá konzumace nadměrného množství soli pro vás může mít neblahé zdravotní důsledky, nejen v oblasti erekce.