Laser game – hra, která vás dostane

Říkáte si co s volnem nebo načatým víkendem? Nechcete zůstat doma a rádi byste připravili akci pro více lidí? Ať už chcete strávit čas s rodinou nebo přáteli, tak můžete využít moderní pobavení, které je dnes velice populární.
Jedná se o akci formou laserové hry , která vás doslova uchvátí, a budete litovat, že jste to nezkusili již dříve. Perfektně vybavené arény poskytují zázemí plné zvukových a světelných efektů, díky kterým se budete cítit jako v jiném světě.

DSC8155

Budete vybavení vestami a pořádnými laserovými pistolemi a užijete si adrenalin, o jakém se vám ani nezdálo. Kromě toho nebudete nikde sedět nebo ležet, ale budete pořád v pohybu, takže se i pořádně zapotíte. Můžete tedy oželet i hodiny ve fitness, protože tímto pohybem si vše nahradíte.

Užijte si školní výlet nebo teambuilding

Akce v laserové aréně není určená pouze pro rodiny nebo kamarády, ale také jako skvělá příležitost na školní výlet.
Učitelé si tak můžou se svými žáky a studenty užít dokonalou zábavu, pěkné vzpomínky na společně strávené chvíle a také stmelit kolektiv.
To samé platí v případě firemních akcí jako je třeba teambuilding. Noví i známí kolegové se tak můžou lépe seznámit a poznat také v jiném světle, než pouze v tom pracovním. Často poznáte své kolegy v mnohem lepší světle, než jste na ně zvyklí v práci.

Aztec (14)

Laser game patří k fenoménům dnešní doby a k velice oblíbené činnosti. Při každé návštěvě si účastníci o zážitcích ještě hodně dlouho povídají a mají dokonalé vzpomínky na společně strávené chvíle.
Pokud ani vy nevíte jak zabít nudu, tak tímto způsobem rozhodně nic nezkazíte a nudit se ani náhodou nebudete.
Celou akci můžete pojmout i jako skvělou narozeninovou oslavu, protože jde o opravdu originální a dokonalý dárek, za který vám každý oslavenec poděkuje.