Americká hypotéka je skvělá jako výhra v loterii

Představte si, jaké by to bylo skvělé, kdybyste vyhráli v loterii. Určitě můžete z rukávu již nyní vysypat celou řadu plánů, co byste si za svou výhru pořídili. Třeba nové bydlení, nový automobil, dovolenou v pohádkovém ráji u moře, moderní spotřebiče anebo novou kuchyňskou linku? Taková výhra by jednoznačně stála za to!

americká měna

Ovšem něco takového se poštěstí jen několika málo lidem na světě. Každopádně ani v případě, že jste nikdy v životě nic nevyhráli, nemusíte být smutní. Všechno, po čem toužíte, si můžete hravě pořídit také díky nebankovní americké hypotéce.
Sjednejte si tak vysokou půjčku, jakou zrovna potřebujete a kupte si to, co chcete mít, s americkou hypotékou je to jednodušší, než s jakoukoli jinou půjčkou. Vlastně to jediné, co potřebujete mít k tomu, abyste si americkou nebankovní hypotéku mohli sjednat, je vhodná nemovitost.

peníze v kapse

Záleží jen na vás, kolik peněz chcete mít v kapse. Suma, kterou si půjčíte, nemůže nikdy přesáhnout sedmdesát procent hodnoty nemovitosti, kterou použijete jako záruku za svou půjčku. Sami proto uvažte, zda dáte do hry svou zahradní chatku anebo rodinný dům anebo třeba ještě něco úplně jiného.

Řešení je zde připraveno i pro ty, kteří sami žádnou nemovitost nevlastní. Je to snadné, stačí, když se domluví s nějakým majitelem nemovitosti, který jim důvěřuje, a smlouvu mohou během několika málo dní podepsat.

Peníze pak můžete využít na nákup, čehokoli jen chcete. Americká nebankovní hypotéka je bezúčelová. Nemusíte proto nikomu uvádět, co si pořídíte, ani to nemusíte zpětně dokládat. Nikoho to vlastně nebude zajímat.

A pokud jde o splácení, tak úrok v nebankovní společnosti je stejně tak výhodný jako v bance – získáte ten nejlepší možný. Doba splácení je dlouhá, a pokud máte nějaký záznam v registru anebo třeba nízký příjem, tak nad tím nebankovní společnost může přivřít oči. Nemusíte proto vyhrát v loterii, abyste se měli dobře.